KOŠAIS TRIO 2019!

Screenshot (2).png

MĒS ESAM SAPŅOTĀJI 

Trakie, lieliskie. Tie, kuri nav aizmirsuši sapņot, iztēloties, vēlēties. Uz šo vietu brauc un brauc cauri mežiem un zaļiem laukiem, pļavām – līdz nonāk mazā, drosmīgā pilsētā, kur pašā tās centrā var apgulties zaļā, smaržīgā zālē un darīt to, kas sapņotājiem jādara – skatīties debesīs, zilos, zilos mākoņos. Domāt, prātā radīt, lai celtos darbiem. Jā, un ēst saldējumu, kā bērnībā. Mākoņu stūmēji, tā viņus dēvē, šejieniešus. Gan tāpēc, ka tiem pilnas kabatas ar sapņiem, gan tāpēc, ka te ražo labāko, sirsnīgāko, īstāko saldējumu ar duku – varens sapnis vienai mazai pilsētai mežu vidū, vai ne? Te, Rūjienā, jau izsenis kaut kas ir gaisā. Te pastumj malā mākoņus, lai tev būtu saule. Te iedod tev drosmi, iesaiņotu zilā saldējuma papīrītī. Lai tu atcerētos – ko tu patiesībā vēlies, pēc kā tu tiecies, kas dara tevi laimīgu. Te rosās tie, kas aizvien vēl tic un zibeņo laimīgumam,  pieplūdumam, sev.

SAPŅOTĀJU PILSĒTA

Screenshot (6).png

Rūjiena ir mākoņainākā vieta Latvijā. Iespējams, tieši tāpēc te ražotais saldējums garšo tik labi. Iespējams, tas ir Rūjienas gaiss, mākoņi, kas padara to tik īpašu, kreptīgu. Un iedvesmo ikvienu uz lielām lietām, kurš nogaršojis šejieniešu saldējumu. Rūjienas Saldējums ir pašmāju brīnums - tikai šejieniešiem piederoša saldējuma ražotne, kas atrodas mazā, zaļā pilsētā mežu un pļavu ielokā- Rūjienā. Pilsētā Ziemeļlatvijas mežos, kas izsenis bijusi slavena ar savu īpašo gaisu - neskatoties uz to, ka šī ir mākoņainākā vieta Latvijā, te allaž pulcējušies radoši ļaudis un piepeši sākuši darīt īstas, paliekošas lietas.

Rūjienas Saldējuma ražotne pirms daudziem gadu desmitiem radīta, īstenojot vietējo piensaimnieku dullāko sapni. Pirms tam te bijusi lielākā pienotava Baltijā. Kā arī, saldējuma ražotne aizvien vēl darbojas leģendārajās telpās, turot godā tradīcijas. Rūjienas Saldējums gadu gadiem ražojis īstu saldējumu no piena un krējuma, izmantojot dabīgas, riktīgas izejvielas.

Rūjienas Saldējums ir stāsts par sapņiem un duku tos īstenot. Īstenot pēc labākās sirdsapziņas.

Ja Tu spēj nosapņot, Tu spēj arī to realizēt!

Screenshot (8).png

Misija

Rūjienas Saldējuma misija ir radīt gardus un drosmes pilnus produktus, kas atmodinātu cilvēkos vēlmi un duku piepildīt savus sapņus. Mēs paši esam piemērs aizrautīgai, mazliet dullai, autentiskai rīcībai. Mēs atmodinām cilvēkos senas, dabīgas, īstas sajūtas, ļaujot viņiem iztēloties, sapņot un rīkoties, lai piepildītu savus sapņus. Ikviens drīkst un var sapņot un ikviens spēj savus sapņus piepildīt - ikviens var būt mākoņu stūmējs, kā mēs.

Screenshot (9).png

Vīzija

Mēs esam spilgtākā un aizraujošākā saldējuma ražotne Latvijā, kas ap sevi ir radījusi iedvesmas pilnu, pamanāmu vidi. Mēs esam attīstījuši savu labo reputāciju un stāstu, iemiesojot to darbībā. Mēs esam vērtīgs, pelnošs uzņēmums, kura stāstu labprāt stāsta pašmājās un ārpus tās. Mēs esam enerģijas avots, vibrācija, kas kustina un atmodina visu Ziemeļlatviju.

Screenshot (7).png

Pamatvērtības

  • Duka - drosme domāt, sapņot, darboties. Spītība, aizrautība, izaicinājums. Spēja būt piemēram un radīt pārmaiņas apkārtējā vidē un cilvēkos.

  • Tradīcijas - vēlme būt daļai no ģimeņu, pilsētu, valsts tradīcijām, kas tuvina cilvēkus.

  • Aizrautība - aizrautīgas idejas, pašu izsapņots ceļš, nepadošanās

  • Rūjiena - kā simbols iespējām, mērķtiecīgiem sapņiem un to realizācijai. Kā simbols pašu spējām, vietējai izcelsmei, tradīcijām.

 

Mūsu gardumi

AmalijaAndersoneFoto_Ruujiena-10-2_sm.jpg

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS
Projekts Nr. 18-00-A00402-000096

”Energo efektīvu saldējuma ražošanas iekārtu iegāde un jaunas saldētavas būvniecība, aprīkojums”

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākuma „Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" līdzfinansētā projekta Nr. 18-00-A00402-000096 pirmā posma ietvaros ir uzstādījusi atbilstošas iekārtas:
Bezkontaktveida strūklas printeri,Rotorsūkņus, Piena filtru blokus un Iekārta 1L. kārbu pildīšanai.

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS

Projekts Nr. 16-00-A00402-000032

"Saldējuma ražošanas, fasēšanas un iepakošanas iekārtu komplekts"

publicitate_web_elfla_leader_e73c6.jpg

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākuma „Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" līdzfinansētā projekta nr. 16-00-A00402-000032 ietvaros ir uzstādījusi atbilstošas iekārtas: Saldējuma desu pildītājs, Rotorveida fasēšanas automāts un Piedevu maisītājs (FRUIT FEEDER).

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS

Projekts Nr. 16-00-A00402-000074

"Būves atjaunošana - ēkas energoefektivitātes uzlabošana, telpu pārveidošana, pielāgošana ražošanas vajadzībām, un saldēšanas jaudu palielināšana."

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākuma „Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" līdzfinansētā projekta nr. 16-00-A00402-000074 ietvaros ir veicis RAŽOŠANAS ĒKAS Nr.003 FASĀDES VIENKĀRŠOTO ATJAUNOŠANU, Telpas Nr.12 pārbūvi par noliktavu un zibensaizsardzības sistēmas izbūvi.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm 

Screen Shot 2019-04-05 at 11.08.07.png